Exkurzia v Technickom múzeu vo Viedni

AdminAktuálne, Novinky zo školy

Dňa 18.12. sa žiaci našej školy zúčastnili exkurzie do Viedne. V programe prehliadky mesta je vždy aj návšteva Technického múzea. Prehliadka technických exponátov ako aj zábavnej interaktívnej časti múzea patrí ku každoročnému využitiu voľného času stráveného v hlavnom meste Rakúska.

So žiakmi navštívime aj centrum mesta, prejdeme popri Hofburgu až ku dominante Viedne – Stefansdomu.

Výlet do Viedne zvykneme organizovať v predvianočnom čase a je vždy spojený s návštevou vianočných trhov. Nevynecháme hlavné trhy pred radnicou, ale pozrieme si aj trhy na námestí Márie Terézie.  Žiaci majú možnosť ochutnať pochúťky z vianočných trhov a zakúpiť si vianočné suveníry.

Exkurzia do predvianočnej Viedne sa vždy teší veľkému záujmu zo strany študentov.