Príď a zaži niečo nové

od 10.00 do 17.00 hod

14. 2. 2024

od 10.00 do 17.00 hod

Presvedč sa na vlastné oči

Kto by nechcel vedieť, ako vyzerá miesto, kde strávi budúce roky štúdia? Príď sa pozrieť a zistíš, aké to u nás je a na čo sa môžeš tešíť. Tešíme sa na teba.

Virtuálna prehliadka školy

Spoznaj nás skutočne

Miloš Džačovský

Absolvent školy

Predajca nákladných vozidiel

Ako obchodník s ojazdenými nákladnými vozidlami som svojím ročným predajom patril do rebríčka TOP 10 predajcov v Európe. Počas štúdia na SPŠD v odbore prevádzka a ekonomika dopravy som získal tie najlepšie základy do sveta fungovania dopravy. Každý deň sa pri svojej práci opieram o skúsenosti z tejto školy.

Čo ťa u nás čaká

Prevedieme ťa po celej škole a pracoviskách, aby si si poriadne prezrel/a zázemie a naše stroje. Pozrieš sa do odborných učební, kde ti predstavíme všetky naše odbory. Môžeš si tiež vyskúšať prijímací pohovor zo slovenčiny a matematiky.

Počas celého dňa zistíš, ako je to s prijímačkami, so školskými a mimoškolskými aktivitami a exkurziami, alebo ako a kde sa po štúdiu uplatníš.

A to ešte nie je všetko!

Povoz sa v elektromobile

Čo tak sadnúť si za volant nového školského elektromobilu a zajazdiť si okolo školy? Dáme ti príležitosť.

Programovanie robotov a trenažér

Ukážeme ti naše moderné prístroje na diagnostiku vozidiel, uvidíš, ako sa programujú roboti a ďalšie veci.

3D tlačiareň

Vieš ako vyzerá 3D tlačiareň? Ukážeme ti, ako tento technologický fenomén funguje a čo všetko dokáže.

Nemôžeš sa prísť pozerať na deň otvorených dverí?

Pozri sa na záznam dňa otvorených dverí on-line na YouTube.

Zaregistruj sa na udalosť

nech vieme, že prídeš

Vieš, prečo by si sa mal/a zaregistrovať?
Napríklad aby si mal/a istotu, že všetko bude perfektne pripravené a organizácia bude prebiehať ako po masle.

A jednoducho preto, aby sme s tebou počítali.

Dohodni si individuálnu návštevu

Ak ti skutočne ani jeden termín nevyhovuje, pokojne sa na nás obráť a vyriešime to.

02/55 56 56 76
spsdkvacalova@sps-dopravna.sk

Tvoje meno

Tvoj email

Koľko osôb celkom príde?

Máš nejakú otázku, na ktorú by si už teraz chcel poznať odpoveď?

Ako sa k nám dostať

Choď podľa mapy

a keď netrafíš, pokojne volaj...

Stredná priemyselná škola dopravná
    Kvačalova 20
    821 08 Bratislava 2

02/ 55 56 56 76
    spsdkvacalova@sps-dopravna.sk

Navigovať vo Waze

Už vieš, čo chceš v živote robiť?

Zisti, čomu sa chceš v rámci štúdia venovať

Pozri sa na naše odbory